Yoyoyo, Joey here (:
Seems like many are not willing t pay for class chalet ?
Th only one available would be 3 days , 2 nights. Which cost around 400$ ?
Which means would be about 15$ each if including food and all those.
Umm, you guys prefer barbeque only or class chalet ?
Give your opinions on th tagboard yeah.
Friday, October 31, 2008
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment